Par mums

"Dumvads.lv" specializējas apkures sistēmu tirdzniecībā, kas ir ciešā mijiedarbībā ar pilnu apkalpošanas servisu. Latvijas tirgū mēs  pārstāvam Vācu WolfShoher, Hart Keramik un TONA keramiku.

Dumvads.lv - Oficiālais spāņu apkures sistēmu "Bronpi" rūpnīcas pārstāvis Baltijas valstīs

Jaunās paaudzes granulu apkures katli MCZ Group un RED Heating no Itālijas. Pieejamas dažādas jaudas un modeļi.

"Dumvads.lv" mājaslapā Jūs atradīsiet arī Eiropas vadošo kamīnu, apkures katlu ražotāju produkciju par saprātīgām cenām.

Piegāde visā Latvijas teritorijā!

 

Kas mēs esam?

Dumvads.lv ir mazumtirdzniecības uzņēmums, kas specializējas apkures jomā. Kas spēj  iedziļināties problēmās un jautājumos daudz dziļāk nekā to dara citi. Dumvads.lv, nodrošina pilnu servisu saviem pārdotajiem dūmvadiem un apkures katliem - bezmaksas konsultācijas, bezmaksas piegādi visā Latvijā, veco dūmvadu, skursteņu demontāžu, jauno dūmvada montāžu, ražotāja garantiju, pēcgarantijas apkalpošanu.

Misija

Nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus un servisu atbilstoši ikviena klienta vajadzībām un vēlmēm, ievērot "Dumvads.lv" pamatvērtības ikdienas darbā ar klientiem un sadarbības partneriem.

Mūsu prioritāte ir videi draudzīga dažādu procesa organizācija un pastāvīga kompānijas vērtības palielināšana.

Mūsu kompānija tiecas paplašinās savu piedāvājumu klāstu  un uzlabot servisu,lai sasniegtu klientu labsajūtu, komfortu un pozitīvu novērtējumu par mūsu paveikto darbu!

Kvalitātes garantija

Produkta kvalitāti nodrošina ražotājs, kā arī uzņēmuma darbinieki, katrā projekta attīstības posmā liekot lietā savu pieredzi un profesionālās zināšanas, pieaicinot attiecīgās jomas vadošos speciālistus un stingri ievērojot apvienoto kvalitātes, darba drošības un vides aizsardzības vadības sistēmu.

2016-10-07-f411576b.jpg