Līzings

Sadarbībā ar „Aizdevums.lv” piedāvājam kredīta noformēšanas iespējas fiziskām personām, pirkumiem no 100.00 līdz 5000 EUR. Līgumu iespējams noslēgt mūsu veikalā, vai arī preču saņemšanas vietā.

Par papildus citiem jautājumiem sazinieties ar +371 27073333

  1. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.
  2. Kreditēšanas termiņš ir no 3 līdz 60 mēnešiem.
  3. Piedāvājam kreditēšanu BEZ pirmās iemaksas (pirkumiem virs 1400 EUR, obligāta 10% pirmā iemaksa).
  4. Atsevišķos gadījumos kredītņēmējam var tikt pieprasīts galvotājs.
  5. Dumvads.lv konsultants sazināsies ar Jums un Jūsu vietā aizpildīts pieteikuma anketu elektroniski, vai pieteikuma anketu varat aizpildīt mūsu veikalā - Bauskas ielā 58, Rīgā, vai mājas lapā www.dumvads.lv zem Jums interesējošās preces.
  6. Pieteikuma anketā būs jānorāda Jūsu darba vieta, izpeļņa un citi kredīta noformēšanai nepieciešamie dati.
  7. Pēc kredīta pieteikuma apstiprinājuma informācijas saņemšanas mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma datus.
  8. Mēs sagatavosim līgumu un preces pavaddokumentus, un jūs varēsiet saņemt preci mūsu veikalā, kur arī notiks līguma parakstīšana atbilstoši preces pieejamībai un piegādes noteikumiem, kā arī līgumus iespējams parakstīt attālināti izmantojot elektronisko parakstu vai Smart ID.
  9. 0% līzings pieejams ar termiņu līdz 18 mēnešiem. Līzingu varat noformēt gan attālināti, gan klātienē. Līzinga noformēšana ir bezmaksas. Preces vērtībai pārsniedzot 1400 EUR, obligāta 10% pirmā iemaksa.


1280x720_dumvads_0%_līzings_2.jpg