Nerūsējošā tērauda viensienas dūmvads - Elipsveida sistēma

Izmērs:
Augstums:
€295.00

Iegādāties līzingā!

Elipsveida dūmvadi ar šķērsgriezuma izmēriem 110x180mm (+/-5mm) un 110X225mm (+/-5mm) ideāli piemēroti mūrētiem ķieģeļu skursteņiem, kas palīdz maksimāli lietderīgi izmantot esošo ķieģeļu taisnstūra dūmkanālu, pieslēgt apkures ierīci gan no taisnstūra šaurās, gan platākās malas.

!!! Sakarā ar izejmateriālu cenu nestabilitāti, aktuālas cenas TIKAI pēc pieprasījuma!

Priekšrocības:
  • Ražota no karstumizturīga nerūsējošā tērauda, marka AISI304L/316L, sieniņas biezums no 0.6mm;
  • Ražots Latvijā;
  • Dūmvadu sistēma ir sertificēta, marķēta ar CE zīmi, un atbilst Latvijā obligātajām LVS EN-1856-2 standarta prasībām;
  • Viensienu dūmvadu sistēma paredzēta ķieģeļu skursteņu oderēšanai – nerūs. tērauda čaulu ievieto ķieģeļu dūmkanālā, tādējādi aizsargājot skursteni no kondensāta un sadegšanas gala produktu postošās ietekmes;
  • Sistēma tiek izmantota krāsniņu, katlu un citu apkures ierīču pieslēgšanai, piemērota apkures ierīcēm, kurās kā apkures izejmateriālu izmanto: dabas gāzi, naftas produktus, koku un citus degmateriālus ar izplūdes gāžu temperatūru līdz T=600ºC. Nerūs. tērauda dūmvads izturīgs pret sodrēju aizdegšanos.
Piedāvājumā ne tikai viensienu apaļie dūmvadi, bet arī viensienu elipsveida dūmvadi ar šķērsgriezuma izmēriem 110x180mm (+/-5mm) un 110X225mm (+/-5mm), kuri ideāli piemēroti mūrētiem ķieģeļu skursteņiem, kas palīdz maksimāli lietderīgi izmantot esošo ķieģeļu taisnstūra dūmkanālu, pieslēgt apkures ierīci gan no taisnstūra šaurās, gan platākās malas. 

Ieteicamās preces: